Stavba a prodej kamen
Kamnářství-Horák Dobrovice
Obrázek1
  • VYHLEDAT
  • KONTAKT
Kamnářství-Dobrovice
Družstevní 380
29441 Dobrovice
ČR
IČ: 40021408
DIČ:
Telefonní spojení
603271255
Email
horak.dobrovice@gmail.com
Bankovní spojení
UniCredit Bank
5490314004/2700
Kamna » Nordpeis

Salzburg M

Salzburg M
Klasický a přesto nadčasový design kamen Nordpeis umožňuje výběr kamen do každého interiéru.
Výrobce Nordpeis
Kód položky cena na vyžádání
Cena bez DPH 0,00 CZK
DPH 0 %
Cena s DPH 0,00 CZK
  • Podrobný popis
  • Diskusní fórum (0)
Nordpeis Salzburg M

Finská akumulační kamna NORDPEIS tvoří krbová vložka s prosklenými dvířky a spalovací komora a opláštění ze speciálního betonu. Topeniště a obvodový plášť tvoří společně krásný kus nábytku . Klasický a zároveň nadčasový design umožňuje výběr kamen do každého interiéru. Předností je také snadná a rychlá instalace kamen.
Základním principem finských kamen je několikahodinové natápění kamen menšími dávkami paliva (oproti klasickým akumulačním kamnům, která využívají energii z jedné velké počáteční dávky paliva), Je tak umožněn dlouhodobý pohled o ohně.

Opláštění : Firma Nordpeis vyvinula speciální beton určený k opláštění krbů. Jedná se o velmi pevný materiál s vysokou teplotní odolností, který je přesto poměrně lehký.

Komínová klapka : Po ukončení hoření doporučujeme klapku kouřovodu uzavřít, aby nedocházelo k vychladnutí kamen vlivem proudění chladného vzduchu z exteriéru.

Zatápěcí klapka : Pokud je klapka uzavřena, spaliny prochází kolem ohniště a předávají tepelnou energii akumulačnímu jádru.

PowerStone : Tento akumulační materiál vyvinutý firmou Nordpeis se rychle nahřeje a poté po dlouhou dobu sálá příjemné teplo do okolí.

Thermotte# : Speciální vystýlka do spalovací komory Thermotte přispívá k vyšší teplotě spalování, vyšší účinnosti a čistějšímu hoření.

Externí vzduch : Vzduch pro hoření je přiváděn z exteriéru a nedochází tak ke spalování kyslíku a odsávání tepla z obytné místnosti.

Čisté hoření :Všechny produkty Nordpeis mají systém dvojitého spalování, které zajišťuje optimální využití

paliva a nízké emise. Správným přivedením sekundárního vzduchu navíc dochází k oplachu skla, které se tak nezanáší sazemi a prachem a zůstává čisté.
  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • DOPORUČTE NÁS
  • HISTORIE
NáhledSalzburg M